Beaba BABYCOOK SOLO Gipsy (cena od 4 479 Kč)

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2569499/beaba-babycook-solo-gipsy.jpg

    0
  • https://www.multitoys.cz/files/images/1457118120_df8fztw7/1457118120_ljayjok8.png

Druh: mixér; parní hrnec Barva: bílá; červená Provedení výrobku: bílá barva Parní vařič + mixér Beaba BABYCOOK: * parní hrnec a mixér v jednom Babycook® Solo představuje skvělou pomoc při přípravě pokrmů pro děti. * umožňuje zdravě uvařit pokrm v páře a následně ho ve stejné nádobě rozmixovat. * nový větší model Babycook® Solo s objemem 1100 ml je ideální především »

+ Přidat hodnocení

Recenze Beaba BABYCOOK SOLO Gipsy

Filtrovat:

Adéla Přibylová, 2014-12-25
PRO:
  • Výborný pomocník při vaření prvních příkrmů, kašiček a přesnídávek. Již jsem přístroj jednou měla (předchozí verzi) a nyní jsem se k němu vrátila. Je to výborná úspora času a nádobí.
PROTI:
  • Oproti starší verzi o trochu hůř mixuje, ale zase má větší "hrnec". Možná bych doporučila jinou barvu, na té bílé jsou barevné šmouhy (z venku) od mrkve, stačí se dotknout.
Výborný pomocník při vaření prvních příkrmů, kašiček a přesnídávek. Již jsem přístroj jednou měla (předchozí verzi) a nyní jsem se k němu vrátila. Je to výborná úspora času a nádobí. Oproti starší verzi o trochu hůř mixuje, ale zase má větší "hrnec". Možná bych doporučila jinou barvu, na té bílé jsou barevné šmouhy (z venku) od mrkve, stačí se dotknout.
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | Recenze nepomohlaNE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.