LÉKUÉ 0200600M10M017

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3097216/lekue-0200600m10m017.jpg

    0
  • https://www.ozdobdort.cz/upload/img/1/0000217591/lek0003.01-1.jpg

  • http://www.bavimevarit.cz/images/sklady/fotodetalle1_500_621.jpg

  • https://barevnakuchyne.cz/529-thickbox_default/lekue-forma-na-chleb.jpg

Forma na chléb španělské značky Lékué je vyrobena z vysoce kvalitního platinového silikonu. Díky speciálnímu tvaru je možné v této formě ingredience pro váš domácí chléb nejen vážit, ale i hníst a péct. Téměř uzavřený tvar této speciální formy zajišťuje optimální cirkulaci páry, těsto tak zůstává vláčné a chléb se »

Recenze LÉKUÉ 0200600M10M017

zdena velmi praktické a rychlé

dáša super materiál,dobře se s formou manipuluje.chleba výborný,pekla jsem i mazanec,nemá chybu vysoká cena

zdenka Perfektní záležitost, kterou mi doporučila kolegyně, a musím jen chválit, navíc v Datartu výrazně levnější, než jinde...forma je skvělá na chleba i př. na sekanou, na zeleninu atd.. Vyhovuje vše...

Irena Forma je prostě nejlepší - chleba je po upečení moc dobrý - mám doma i pekárnu na chléb, ale tento se s chlebem upečeným v ní nedá opravdu srovnat - křupavá kůrka!!!!

Stáňa prvotní dojem = nadšení - hezky to vypadá - má to správnou velikost - dobře se s tím manipuluje - první chleba byl nádherný jsem zklamaná - při třetím pečení chleba přestala forma držet tvar = okraje, které slouží k uzavření formy se ohnuly a dovnitř a téměř se dotýkaly pečeného chleba - při dopékání chleba jsem chtěla formu otevřít, aby chleba rovnoměrně zezlátnul, ale jednak nedržely ty okraje otevřené, stále padaly dovnitř a jednak mi v chňapce zůstal rozdrobený ten zobáček, co slouží k uzavření formy závěr = formu jsme reklamovali a v tuto chvíli čekáme na výsledek reklamace

+ Přidat hodnocení více...

Srovnání cen LÉKUÉ 0200600M10M017

Filtrovat:

Úvěry: Cofidis

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Do obchodu

Pobočky: Dobronická, Praha 4

Platební karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro

Další: bankovní převod, Ebanka, hotovost

Do obchodu

Hodnocení produktu 85%

(17 recenzí)
  • Forma je prostě nejlepší - chleba je po upečení moc dobrý - mám doma i pekárnu na chléb, ale tento se s chlebem upečeným v ní nedá opravdu srovnat - křupavá kůrka!!!!

  • Perfektní záležitost, kterou mi doporučila kolegyně, a musím jen chválit, navíc v Datartu výrazně levnější, než jinde...forma je skvělá na chleba i př. na sekanou, na zeleninu atd..

  • velmi praktické a rychlé